Duben 2017

Z výtvarného koutku na OZP

23. dubna 2017 v 23:28 | Šárka |  Zajímavosti
Hezký večer!

Dnes tu máme jednu specialitu. Ti z vás, kteří letos navštívili jarní Oslavu zničení prstenu v Praze, jste se možná zúčastnili tvůrčích činností v našem výtvarném koutku. :) Měly jsme z toho velikou radost. Dnes můžete na koutek vzpomenout, neboť se mi konečně podařilo naskenovat několik vašich výtvorů. Vím ale, že jich bylo daleko více, a proto kdo máte ty své nebo i cizí schované, neváhejte se o ně podělit - rádi je tu vystavíme.

Bohužel už nejsem schopná si u jednotlivých dílek vzpomenout na autory. To je veliká chyba a prosím dotyčné, aby se, pokud chtějí, k obrázkům přihlásili.
Jdeme na to.

O Gondorský semenáček

6. dubna 2017 v 17:47 Akce a události
Už je to tady!!!
Mittalmar vyhlašuje již druhý ročník soutěže O Gondorský semenáček. O Gondorský semenáček je tvůrčí soutěž inspirována světem profesora J.R.R.Tolkiena - Středozemí. Zúčastnit se může každý, kdo má tvůrčího ducha, otevřenou mysl a srdce ve Středozemi.


Březnová výtvarná sklizeň

3. dubna 2017 v 17:38 Domácí
Přejem příjemný den všem!

Dny utíkají jako blázen, další měsíc je za náma - to znamená, že je čas na další výtvarné ohlednutí. V březnu se urodilo mnoho zajímavých obrázků. Je to každodenní boj s časem, ať je to škola, práce či jiné aktivity, volného času nám k tvorbě moc nezbývá. Doufáme tedy, že se obrázky budou líbit.