Březnová výtvarná sklizeň

3. dubna 2017 v 17:38 |  Domácí
Přejem příjemný den všem!

Dny utíkají jako blázen, další měsíc je za náma - to znamená, že je čas na další výtvarné ohlednutí. V březnu se urodilo mnoho zajímavých obrázků. Je to každodenní boj s časem, ať je to škola, práce či jiné aktivity, volného času nám k tvorbě moc nezbývá. Doufáme tedy, že se obrázky budou líbit.


V Projektu ilustrace tentokrát bylo téma "Historická osobnost" a jen dva výtvarníci jej pojali jako Tolkien ilustraci, tato minigalerie ilustrací je tedy tématicky nesvázaná.


Nenuial - jezero Evendim (akvarel, velikost A4)Věž Tar-Meneldur (akvarel, pastelky, bílá gelovka, velikost A3)Anfauglith (uhel, tužka, velikost A3)Varda a hvězdy (akvarel, tužka, bílá tuš, velikost 210 x 260 mm)Pallando Modrý, Istari (akvarel, tužka, velikost 210 x 120 mm)Arien v loďce ohnivé (akvarel, bílá tuš, velikost 210 x 140 mm)4) Polly
Marko a Blanko (tužka, pastelky, velikost A4)
vypracováno pro Projekt ilustraceAredhel (akvarel, velikost A3)Arien (akvarel, velikost A3)Mladý Fëanor (akvarel, velikost A4)
vypracováno pro Projekt ilustraceDěkujeme za pozornost, už teď pilně pracujeme (snažíme se tedy...) na dalších ilustracích. Usmívající se
 


Komentáře

1 Šárka Šárka | 10. dubna 2017 v 0:34 | Reagovat

koukám, že březen byl kvalitní na úrodu. Jen tak dále :)

2 Aegeri Aegeri | Web | 15. dubna 2017 v 12:39 | Reagovat

[1]: No já doufám, že toho za tenhle měsíc zvládnu více :) ...teda snad :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama